Parafia rzymskokatolicka w Tarnowie – kościół na Terlikówce
Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kościół na Terlikówce


Wnętrze kościoła


Projekt nowego kościoła

INTENCJE MSZY ŚW.: 17 – 24.03.2019

17.03.2019 – II Niedziela Wielkiego Postu – Rekolekcje Wielkopostne

06:30 W intencji Parafian i dobrodziejów
08:00 † Edward Majkut z ok. Dnia Patrona
09:30 1) † Zdzisław Pluta w 8 r. śm.; 2) W int. młodzieży z naszej parafii, która w lutym przyjęła S. Bierzmowania
10:45 † Henryk Flisek w 16 r. śm.
12:00 1) † Stanisława Siedlik (gr.); 2) W 18 urodziny Kacpra Tomasika; † Janina Staszczak (gr. O. Maciej)
18:00 † Józef Kumor z ok. Dnia Patrona; † Józefa Łukasiewicz (gr. – Ks. Szymon)

18.03.2019 – Poniedziałek – Rekolekcje Wielkopostne

09:00 † Stanisława Siedlik (gr.)
17:00 † Agnieszka i Józef Chrupek z ok. Dnia Patrona; † Janina Staszczak (gr. O. Maciej)
18:30 † Józefa Łukasiewicz z ok. Dnia Patrona; † Józefa Łukasiewicz (gr. – Ks. Szymon)

19.03.2019 – Wtorek – św. Józefa – Rekolekcje Wielkopostne – Dzień Pojednania

08:00 SPOWIEDŹ ŚW.: 08.00 – 09.00
09:00 † Stanisława Siedlik (gr.)
14:00 SPOWIEDŹ ŚW.: 14.00 – 15.30, 16.00 – 17.00
17:00 † Józef Mucha – int. koleżanek córki Anny; † Janina Staszczak (gr. O. Maciej)
18:30 † Alfred Szczęch w 27 r. śm., †† rodzice; † Józefa Łukasiewicz (gr. – Ks. Szymon)

20.03.2019 – Środa – Rekolekcje Wielkopostne – zakończenie

09:00 1) † Stanisława Siedlik (gr.); 2) † Zofia Kozioł 7 dniu po śm. – od męża i dzieci
17:00 † Henryk Ciurej w 12 r. śm.; † Janina Staszczak (gr. O. Maciej)
18:30 W int. Józefa z ok. Dnia Patr. z podz. za łaski i pr. o Boże bł.; † Józefa Łukasiewicz (gr. – Ks. Szymon)

21.03.2019 – Czwartek

06:30 1) † Stanisława Siedlik (gr.); 2) † Helena Kuta w 7 dniu po śm.
18:00 1) W int. Jadwigi z ok. 70. ur. z podz. za łaski i pr. o zdr. i Boże błog. na dalsze lata – int. dzieci; 2) † Benedykt Pałach z ok. Dnia Patrona; † Józefa Łukasiewicz (gr. – Ks. Szymon); † Janina Staszczak (gr. O. Maciej)

22.03.2019 – Piątek

06:30 1) † Stanisława Siedlik (gr.); 2) † Andrzej Lazarowicz w 7 dniu po śm. – int. żony i dzieci
16:30 DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI
17:30 DROGA KRZYŻOWA
18:00 1) † Maria Wiatr – int. uczestników pogrzebu; 2) † Genowefa Kozioł w 4 r. śm.; † Józefa Łukasiewicz (gr. – Ks. Szymon); † Janina Staszczak (gr. O. Maciej)

23.03.2019 – Sobota

06:30 † Stanisława Siedlik (gr.)
18:00 1) † Józef Prędota z ok. Dnia Patrona; 2) † Janina Kmiecik w 10 r. śm., †† z rodziny; † Józefa Łukasiewicz (gr. – Ks. Szymon); † Janina Staszczak (gr. O. Maciej)

24.03.2019 – III Niedziela Wielkiego Postu

06:30 W intencji Parafian i dobrodziejów
08:00 † Stanisława Siedlik (gr.)
09:30 † Ryszard Siekaniec w 10 r. śm.
10:45 † Józef Szczęch z ok. Dnia Patrona
12:00 W int. Marii Wrochniak z ok. 92 urodzin z podziękowaniem za łaski i prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia; † Janina Staszczak (gr. O. Maciej)
18:00 † Józef Lęcznar z ok. Dnia Patrona; † Józefa Łukasiewicz (gr. – Ks. Szymon)