Grudzień 2018

Kościół na Terlikówce

Daily Archives: 22 grudnia 2018

Ogłoszenia: 4 NIEDZIELA ADWENTU – 23.12.2018

1. Coniedzielna adoracja Najświętszego Sakramentu dzisiaj o g. 17.00, Nieszpory Eucharystyczne z Nowenną do Dzieciątka Jezus o g. 17.30.
  2. Jutro dzień Wigilii Bożego Narodzenia. Msza św. jutro tylko rano o 6.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00, bo w tym czasie zasiadamy do wigilijnego stołu. Niech na wieczerzy wigilijnej nie zabraknie odczytania fragmentu Ewangelii o narodzeniu Pana Jezusa oraz modlitwy rodzinnej.
  3. Zapraszamy na Pasterkę o g. 22.30 lub o g. 24.00. Ofiary zbierane podczas Pasterki tradycyjnie na Fundusz Ochrony Życia.
  4. We wtorek Uroczystość Bożego Narodzenia. Pierwsza Msza św. o godz. 8.00. Msze św. w Boże Narodzenie jak w niedzielę.
  5. W środę II dzień Świąt Bożego Narodzenia – św. Szczepana. Msze św. również jak w niedzielę. Składka z II Dnia Świąt na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Tarnowie.
  6. W II dzień świąt podczas Mszy św. o godz. 12.00 będzie rozesłanie Kolędników Misyjnych. Dzieci w strojach kolędników będą w tym dniu odwiedzać z kolędą misyjną rodziny naszej parafii w godz. od 14.00 do 18.00. Będą miały identyfikatory parafialne. Z każdą grupką dzieci będzie ktoś z grupy młodzieżowej. Prosimy o życzliwość dla nich. Ofiary zbierane przez Kolędników Misyjnych do specjalnych skarbonek przeznaczone są na dzieło pomocy misjom.
  7. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w przystrojeniu kościoła na święta. Dziękuję paniom Ewie i Iwonie, panu kościelnemu oraz młodzieży.
  8. O poprowadzenie Koronki do Bożego Miłosierdzia w piątek przed Mszą św. wieczorną prosimy III Różę Niewiast.
  9. Od czwartku po świętach rozpoczniemy wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii. Program całej kolędy jest wydrukowany na kartkach położonych na bocznym ołtarzu. W razie niedogodności związanych z terminem kolędy, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Program kolędy znajduje się na stronie internetowej parafii. W czwartek kolęda będzie na ul. Ostrogskich i Halskiego, w piątek ul. Ostrogskich i ul. Zamkowa nieparzyste od strony kościoła, w sobotę ul. Tuchowska nieparzyste i ul. Dojazd oraz ul. Zamkowa nieparzyste.